מצלמת סולארית בשידור ישיר לטלפון והתראות תנועה בשטח

מצלמה סולארית

מצלמת סולארית בשידור ישיר לטלפון הסלולארי ותוכלו לצפות אונליין במתרחש? מצלמה סולארית פועלת עם כרטיס סים ושיחת וידאו מהסלולרי תספק עבורכם בדיוק תכונה זו. ניתן להתקשר אליה ולקבל אוטומטית תמונה בוידאו על הנעשה במקום בו היא מותקנת. כמובן שיש לבצע שיחת וידאו מהסלולרי שלכם. כמו כן מספקת המצלמה התראות תנועה בשטח

עבור מי נועדה המצלמה?

עבור לקוחות המעוניינים בהתקנה פשוטה של מצלמה אלחוטית חכמה, או במקומות בהם אין נגישות ל WIFI כגון שטחי חקלאות, שטחים פתוחים, מבני תעשיה, אתרי בניה וכו'. השימוש אינו מצריך כלל ידע טכנולוגי, רק הגדרה פשוטה של המצלמה באפליקציה לנייד ויש לכם שידור אונליין 24/7 ותמונת מצב בזמן אמת.

סוגי המצלמות

הדגמים השונים נבדלים זה מזה באיכות החיישן ובתכונות המעבד. כמו כן לאורך המוקד של העדשה ולמספר הפיקסלים יש השפעה. לבחירת המצלמות בצורה מושכלת מומלץ להתייעץ עם נציג המתמחה בנושא.

נתוני טכניים מומלצים

חיישן בגודל 1/3 אינץ' יעשה את העבודה בכל בית מגורים. אורך המוקד של העדשה תלוי במה אתם מעוניינים לצלם: במקרה של חדר בודד – מה ממדי האורך והרוחב שלו. במקרה של מרחב גדול תוכלו להשתמש במצלמת PTZ לה יכולת סריקה של 360 מעלות. סוג המעבד של המצלמה תלוי בתכונות האור והחושך של האזור המצולם. עבור מקום חשוך לחלוטין 0Lux חשוב שתהיה מצלמת אינפרא אדום (IR). במקומות חשוכים פחות מוטב לרכוש מצלמת DAY NIGHT לתיעוד חשיכה מתחת ל 0.06LUX. בחדר עם תאורה עזה או אור שמש מסנוור מוטב לרכוש מצלמה עם מעבד WDR.

למה מתאימה מצלמה סולארית

התאמה לצרכים שלכם חשוב לבצע לפני הרכישה על מנת לוודא כי אתם מקבלים את המוצר המתאים לכם.  כרטיס SIM במצלמה עם מספר טלפון אליו תוכלו לחייג באמצעות שיחת וידאו יאפשר לכם צפייה בהקלטות.  מצלמות 4G מומלץ להציב בחדרים בבתים, בכניסות לבתים, כולל בחדרי מדרגות של בניינים בהסכמת הדיירים. המצלמות יתנו מענה מהיר לבקרה על האיזור, ויאפשרו קבלת נתונים ותצלומים מהירה באמצעות המכשיר הסלולארי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ייעוץ והזמנות