מצלמת אבטחה סולארית

מצלמת אבטחה סולארית

שימוש במצלמת אבטחה סולארית הפועלת באמצעות אנרגית השמש כל כך פופולארי, עד כי הוא חולש כיום כמעט על כל תחום ובין היתר על שוק מצלמות האבטחה. מצלמות סולאריות משמשות בשטח לשלל צרכים והפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד על ידי חקלאים ובעלי שטחים. אז איך היא עובדת וכיצד בוחרים את המצלמה המתאימה? כבר נסביר על הכול.

מצלמה סולארית – כיצד היא עובדת?

כמו כל מכשיר סולארי גם מצלמה סולארית פועלת על ידי אנרגיית השמש. פאנל סולארי שמחובר למצלמה מטעין אותה בכל יום מחדש באנרגיית השמש החזקה. בישראל השוק הסולארי כל כך חזק עד כי הוא הפך לנתח משמעותי בבתי אב רבים ולא מעט אנשים בוחרים בתאורה סולארית בגינתם בשל החיסכון והנוחות. המצלמות של היום כל כך מתוחכמות ויש להן פונקציות רבות שמאפשרות הקלטה לטווח רחוק באתרי בנייה, בשטחים חקלאיים, לשמירה על ציוד שנמצא בשטח ובשמירה על חצרות גדולות.

סוגי מצלמת אבטחה סולארית

יש לא מעט סוגים של מצלמות סולאריות, כאשר רובן עובדות פחות או יותר על אותו קונספט של לקיחת האנרגיה מהשמש. רבים תוהים מה קורה כשאין שמש, האם מצלמה סולארית מפסיקה לתפקד או שהיא יכולה להמשיך עם סוללה פנימית כל שהיא? ובכן, מצלמות אלו כל כך מתוחכמות עד כי הם יכולות לפעול 300 ימים מלאים ללא טעינה של השמש.

יש למצלמות סוללות פנימיות כגיבוי ובארץ שטופת שמש כמו ישראל לא קיים מצב בו אין שמש במשך 300 ימים. יש מצלמות עם פונקציות מתקדמות של הקלטה, שליחת התראות לנייד, צילום לילה, צילום בכל מזג אוויר, בצפייה ישירה מהנייד ועוד.

איך בוחרים את המצלמה המתאימה ביותר?

נכנסים קטלוג, לומדים על הפונקציות הרבות שיש למצלמות ומזמינים את זו שתהיה המתאימה ביותר לצרכים שלך. אנו מציעים מצלמות באיכות מעולה עם אחריות, מחירים אטרקטיביים ומשלוח מהיר. כדאי כבר עכשיו להיכנס לאתר ולהזמין מצלמה סולארית, במהירות היא תהיה בדרך אליך!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button ייעוץ והזמנות