מצלמת אבטחה נסתרת לעסק, לאתרי בניה, שטחים חקלאיים, ישובים ועוד

מצלמת אבטחה נסתרת

לא מעט אנשים בוחרים להתקין מצלמת אבטחה נסתרת בבית ובעסק בשנים האחרונות. אולי זו המודעות הגבוהה בעקבות מקרים מפורסמים וגם הרצון להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כדי להגן על היקרים לנו ועל רכושנו. המצלמות מתעדות ללא ידיעת המצולמים את המתרחש במקום ומסייעות באכיפה, ברכישת אמון ובעיקר כהגנה.

הזמן להעמיד מצלמת אבטחה נסתרת

מצבים רבים בחיינו יכולים להוביל אותנו לצורך בהתקנת מצלמה נסתרת. לעיתים זה יכול להיות חשד שמטפלת של תינוק או ילדים אינה מתנהלת כשורה, לעיתים מטפלים בהורים המבוגרים שכבר לא יכולים להביע את עצמם כראוי. לעיתים הצורך הוא דווקא בהליכים שונים שקשורים בהגנה עצמית או הוכחה לביצוע עבירות מסוימות כמו למשל גניבות מעסק או אלימות במשפחה. בכל המקרים הללו, כאשר מבקשים לתעד את הדברים, רצוי להעמיד מצלמה נסתרת שתתעד את המתרחש.

סוגי מצלמות נסתרות

המטרה הראשונית של הצבת מצלמה נסתרת היא הסוואתה המוחלטת במיקום שבו היא נמצאת. לשם כך פותחו טכנולוגיות מתקדמות בשנים האחרונות אשר קובעות רף חדש לאיכות המצלמות ולאופן הסוואתן. לדוגמה, יש מצלמות בתוך דובון שיכול להיות מונח בתוך חדר ילדים על מדף, יש מצלמות בתוך שעון דיגיטלי אותו ניתן להתקין בעסק במיקום שמכסה את הקופה. כמו כן, ישנן מצלמות דמויות עט אותן ניתן להציב במשרד ולמעשה לכל מקום ניתן להתאים את המצלמה שתצליח להסתוות בשטח בצורה המיטבית ביותר.

בחירת המצלמה

כשבוחרים מצלמות אבטחה נסתרות יש לשים דגש על מספר נושאים – עיצוב ויכולת הסתרה, זמן סוללה, פונקציות מתקדמות כמו צילום בזמן תזוזה לחיסכון ואיכות צילום. לדוגמה, אם מדובר על חדר ילדים מומלץ שהמצלמה תשתלב היטב עם החדר, אם יש צורך אז כדאי לבחור מצלמה שמשלבת בתוכה גם הקלטת סאונד, אפשרויות הקלטה וצפייה מרחוק בנייד ועוד.

באתר שלנו מגוון רחב של מצלמות איכותיות, עם אחריות ואפשרויות רבות של עיצוב להתאמה לכל עסק וחדר מבלי לעורר חשד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button ייעוץ והזמנות