גילוי האזנה ומצלמות נסתרות

בדיקת האזנה

גילוי האזנה ומצלמות נסתרות הוא צורך טריוויאלי בימים אלו בהם האזנות וצילום בסתר נפוצים כחול על שפת הים.

בעולם של ריגול תעשייתי, קרבות משפטיים וחציית גבולות מכל סוג, לא מן הנמנע שחשד להאזנה מתגלה כאמיתי. אנשים מוצאים מכשירי האזנה בשלל מקומות לא צפויים, בביתם, במכוניתם, במשרד ובחדר הישיבות ולעיתים קרובות מדובר על האזנה עוברת על כללי חוק האזנות הסתר. מה ניתן לעשות וכיצד מבצעים בדיקת האזנה? על הכול נסביר במאמר זה.

באילו מצבים אנשים מבצעים האזנות סתר?

האזנות וצילום סתר יכולים להתבצע בשלל מצבים בחיים, אך ניתן לראות כי הן מתרחשות בעיקר בסיטואציות הבאות: לשם ריגול עסקי ולשם איסוף מידע מודיעיני בין חברות, בין בני זוג לגילו בגידה או לצורך בניית תיק האחד נגד השני בגירושין. מדובר על חציית גבולות כאשר הדבר נעשה ללא אישור והדבר יכול לגרום לקשיים רבים הן מבחינה עסקית והן מבחינה רגשית.

איפה בדרך כלל יהיו האזנות הסתר?

בדרך כלל כאשר מבצעים בדיקת האזנה בוחנים מקומות ייעודיים להאזנות. לדוגמה, מקום נפוץ אחד בו מבצעים האזנות סתר הוא בקו הטלפון. יש האזנות בחדרים, בהצמדה למכשיר מסוים או ככלי מסוים שלא ניתן להבחין בו כמכשיר האזנה. יש האזנות סתר לטלפון הנייד, ברכב, בחדרי מנהלים או במשרדים, במקומות התאספות בהם מדברים על דברים בחשאיות, במחשבים ובמקומות שונים בבית. על מנת לאתר מצלמות וציוד האזנה, יש צורך בציוד גילוי האזנה ומצלמות נסתרות.

כיצד מבצעים את הבדיקה?

את הבדיקה מבצעים באמצעות גלאי האזנה ומומלץ ביותר לשלב גם בדיקת מצלמות נסתרות באמצעות מגלה מצלמות. מפליא לגלות לפעמים עד כמה המכשירים הללו זעירים ומתוחכמים ומפתיע עוד יותר להבין שלעיתים המכשירים מפרים את פרטיותנו במשך זמן רב.

ההמלצה הנה להיעזר במכשירים מתוחכמים ובאנשי מקצוע מיומנים שמכירים היטב את התחום. כאשר בדיקת האזנה נעשית באופן מקצועי ומכסה אחר כל התחומים היא מוצאת בוודאות או שוללת האזנות סתר.

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לייעץ לך בנושא איתור האזנה בבית, בעסק, ברכב ובכל מקום אחר. לנו מכשירים מתקדמים ביותר לאיתור האזנות, כדי שלך תהיה האפשרות לחזור לשגרת חיים בטוחה בה הפרטיות שלך אינה נפגעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button ייעוץ והזמנות