מכשירי הקלטה ומקליט שיחות ישיבות עסקים הקלטה ברכב ובבית

מכשירי הקלטה

מכשירי הקלטה ומקליט שיחות פנים אל פנים המתרחשות בינך לבין צד שני או ישיבות או שיחות אחרות? אם יש לך צורך בהקלטה כנראה שכדאי לך להצטייד במכשירי הקלטה איכותיים אשר יניבו לך את סאונד איכותי. בנוסף, ישנם מצבים בהם אינך מעוניין כי ידעו שמבוצעת הקלטה. לצורך זה קיימים מכשירים לשימוש יומיומי אשר רכיב הקלטה מושתל בתוכם. אף אדם לא יחשוד שברשותך מכשיר הקלטה. להלן חלק מתוך מכשירי ההקלטה הקיימים:

טייפ מנהלים USB

טייפ מנהלים מוצנע בדיסק און קי מקליט. מדובר על דיסק און קי רגיל לחלוטין שלא יעורר את חשדו של איש. ניתן להניחו במקום קבוע בבית ולקיים את השיחה שברצונכם להקליט בסמוך אליו. איכות הסאונד בהקלטה גבוהה ביותר ועומדת על 384Kbp! USB מקליט מסוג זה (בשונה ממכשירי האזנה למשל) גם קביל בבית המשפט וגם חוקי מעצם עשיית המעשה, על פי חוק מותר לאדם אשר נפגש או משוחח טלפונית עם צד שני – להקליט אותו ללא ידיעתו ולהציג זאת בתביעת בית משפט. זוהי אינה האזנת סתר.

מקליט שיחות

מכשירי הקלטה ומקליט שיחות המסוגל להקליט את השיחה שלך או שיחות אחרות. ישנם מכשירי הקלטה להם מערכת זיהוי קול VOR כך שהם מקליטים קולות בלבד ואינם מקליטים בזמן שאין בהם צורך. כמו כן יש להם אפשרות חיבור והקלטה מטלפון קווי. מכשירי הקלטה אלו פועלים עם סוללה נטענת ואינם חייבים בחיבור לחשמל.

מה ההבדל בין הקלטה להאזנה?

הקלטה היא פעולה בה אתה שותף מלא, ואתה מבקש להפליל צד שני כלשהו באמצעות שיחה שלך איתו. האזנה היא פעולה בה האיש שברצונך להפליל מנהל שגרת חיים שונה לחלוטין משלך, ואתה מצליח לשתול מכשיר שמקליט מידע המפליל אותו, מבלי שאתה בעצמך צד שותף בשיחה. הפעולה הראשונה היא חוקית והפעולה השניה אינה חוקית, למעט לזרועות המשטרה, הצבא, השירותים החשאיים ומשרדי חקירה פרטיים ברשיון ממשלתי. כך או כך, הפיתרון נמצא זמין עבורך ותוכל לפעול לפי שיקול דעתך.

המכשירים מתאימים להקלטה סמוי ו/או גלויה בכל מקום וזמן כגון הקלטה ברכב, הקלטה בבית, הקלטה במשרד ועוד

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button ייעוץ והזמנות